Kutz Koolituskeskuse uued koolitused

Oleme lisanud uusi erinevaid koolitusi, et saaksite veelgi mugavamalt oma aega planeerida ning ka töötavatel inimestel oleks võimalik meie juures õppida.

Barberi algõpe

Alles jääb õppekava, mis on meil olnud juba 3 aastat ning ennast igati õigustanud. See sobib inimesele, kes ei tööta ning saab käia koolitusel neljal päeval nädalas.

Uudisena lisandub kolm võimalust barberi algõppe saamiseks:

 1. Barberi algõpe – kaks päeva nädalas, kestus 3 kuud, koolituse maht 300 akh., millest 192 akh on praktika. Õpe toimub vabalt valitud päevadel (T-R), kell 11:00 – 19:00.
  Koolituse hind on 1500 €. Hinnas sisaldub töövahendite komplekt väärtusega 500 €.
 2. Barberi algõpe – õhtune õpe. toimub kahel õhtul nädalas, kestus 6 kuud, koolituse maht 350 akh, millest 192 akh on praktika. Õpe toimub vabalt valitud päevadel (T-R), kell 15:00 – 19:00.
  Koolituse hind on 1500 €. Hinnas sisaldub töövahendite komplekt väärtusega 500 €.
 3. Barberi algõpe – intensiivõpe, toimub 4 päeva nädalas, kestus 1 kuu, koolituse maht 250akh, millest 128 akh on praktika. Õpe toimub T-R, kell 11:00 – 19:00.
  Koolituse hind on 1280 €. Võimalus soetada töövahendeid soodushinnaga.

Töövahendite komplekt sisaldab: treeningpea, lõikusmasin, trimmer, pardel, lõikuskäärid, fileerkäärid, habemenuga, kammid.
Õppetöö toimub nii eesti kui ka vene keeles.

Täiendkoolitused juuksuritele

Alles jääb master class koolitus, mis on ühepäevane ning mille käigus teostatakse ainult üks töö.

Lisandub kaks uut praktilist koolitust töötavatele juuksuritele. Koolitused on oma sisult sarnased, erinevus on ainult toimumisajas.
Koolitusel antakse võimalikult palju erinevaid praktilisi töid. Kõigil päevadel on läbivaks teemaks habemenoa kasutamine. Habemenuga on barberi töövahend nr.1 ning meestöödes asendamatu. Koolitusel õpetatakse erinevaid lõikustehnikaid meestele, föönisoenguid, habeme kujundamist ja hooldamist, raseerimist kuuumade rätikutega (royal shave), tutvustatakse erinevaid meestele mõeldud hooldusvahendeid ja nende kasutamist.

 1. Koolituse kestus on üks kuu (kokku 4 õppepäeva). Nädalas on üks koolituspäev, õpe toimub vabalt valitud päevadel (T-R), kell 11:00 – 19:00.
  Koolituse maht 36 akh. Koolituse hind on 400 €.
 2. Õhtune õpe, koolituse kestus on üks kuu (kokku 8 õppepäeva). Nädalas on kaks koolituspäeva, toimub kahel õhtul nädalas, õpe toimub vabalt valitud päevadel (T-R), kell 15:00 – 19:00.
  Koolituse maht 36 akh. Koolituse hind on 400 €.

Õppetöö toimub nii eesti kui ka vene keeles.